23/24 Vörös szerelem ke.
Sanzon est Gregor Bernadettel és Gonda Lászlóval.
Sanzon est Gregor Bernadettel és Gonda Lászlóval.
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2023. október 26. csütörtök, 19:00
Gregor Bernadett színművész (Jászai Mari- díjas és érdemes művész) és Gonda lászló, zenész, zongorista tíz éve járják az országot sikeres előadóestekkel. Vörös szerelem című műsorukban szerepelnek régi sanzonok a múlt század elejétől a 60-70-es évekig, filmslágerek, örökzöld dallamok. Mindezek mellett tisztelettel emlékeznek a nagy elődökről, például Karády Katalinról, Ruttkay Éváról, Törőcsik Mariról. Egyfajta misszióként tekintenek együttműködésükre, előadásaik alkalmával szívesen invitálják a Nagyérdeműt egy közös időutazásra és közös éneklésre. Műsoruk kellemes kikapcsolódást kínál “a könnyű műfaj” kedvelőinek.
Komlóssy Erzsébet Bérlet előadása.
Falusi Mariann sokoldalú énekesnőként a pop mellett a jazz műfajában is aktív: rendszeresen dolgozott együtt Presser Gáborral. Szólóestjein gyakran jazz-átiratokat és saját feldolgozásokat ad elő.
Halász Judit színészi pályafutásával párhuzamosan új műfajt teremtett előadóművészként. Magyar költők verseit évtizedek óta énekli – a magyar könnyűzene legjobbjainak megzenésítésében – méghozzá gyermekeknek. Generációk nevelkedtek fel lemezeinek hallgatása közben.
A Budapest Klezmer Band több, mint 35 éve szórakoztatja közönségét. A zenekar alapítója Jávori Ferenc „Fegya”, akinek szerzeményeit, átiratait minden koncerten hallhatja a közönség, ezzel is népszerűsítve a Közép-Kelet-Európából származó tradicionális zsidó zenét. A produkció egy igazi zenei utazás, ahol az átiratok mellett felcsendülnek Fegya musicaljeiből is részletek.
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!